Xiaomi Redmi Note 8 Yazılım

Merhaba bugünkü yazımızda Redmi Note 8 Global yazılım nasıl yükleyeceğinizi göstereceğim. Öncelikle Yazılımı Burdan İndirin.

İndirdikten Sonra Mi Flash Tool programını indirmeniz gerekiyor Mi Flash Tool Bilgisayarda yüklü değil ise Burdan indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra yazılımı Rar dan çıkarın. Çıkardıktan sonra masa üstü veya yerel disk C ye atın klasör şeklinde daha sonra Mi Flash Tool programından selecet’e gelip yazılım klasörünü seçin.

Aşağıda bulunan Clean All seçeneğini işaretleyin.

Telefonu Fastboot moduna almak için  için ses – ve güç tuşunu  aynı anda basmanız gerekiyor sonra usb kablosunu bağlayın bağldıktan sonra

Flasha basın Ve yazılımın bitmesini bekleyin telefon otomotik açılacak yazılım bittikten sonra. Eğer Yazılım yüklemesinde her hangi bir hatayla karşılaşırsanız Önce ENG yazılım yükleyin sonra Global yazılım yükleyin hatasız yüklenecektir. Telefonun Global Veya çin olmasına dikkat edin yazılımı bitirdikten sonra açılmıyor ise Çin Yazılımını yüklemeniz gerekecektir Çin Rom’u indirmeniz için Buraya Tıklayın. Çin rom da açmazsa eğer cihazda yazılımsal veya donanımsal arıza olabilir. Hatanın fotoğrafını atarsanız daha detaylı yardımcı olabiliriz okuduğunuz için teşekkür ederim. Daha fazla çözüm ve sorunlar için lütfen bizi takip edin.

admin
Engin Denizler Gibi Ol.. Bir Taş Atmakla Bulanma...