Uzaktan Bağlantı Nasıl Yapılır ?

Merhaba, Bugün sizlere Bilgisayardan veya Mobilden uzaktan bağlantı nasıl yapılacağını anlatacağım. Hangi Programı kullanmalıyım?, Hangi Program Güvenli ?, Hangi Program Hızlı ?,… Bunların cevaplarını anlatacağım.

Öncelikle uzaktan bağlantı yapmanız için Gereken Programları listeleyeceğim sizlere.

Team Viewer

Team Viewer kullanımı basit çok amaçla kullanılan bir uzaktan bağlantı programıdır. Dosya aktarımı , Uzaktan kontrol , vs.. çok daha fazla özelliğe mevcuttur. Team Viewer Dünya genelinde en çok kullanılan uzaktan bağlantı programlarından biridir. Bunu kullanmanızı tavsiye ederim. 1 ay ücretsiz kullanım lisansı mevcuttur. 1 aydan sonra sizden ücret talep edecektir. Format atıp süreyi sıfırlayabilirsiniz. Ama bu durum kullanan kişileri rahatsız ediyor. Lisans almak zorunda kalıyorlar. Mobil’den indirip karşı taraftaki bilgisayar’ıda yönetmenizi sağlayabiliyor.

Team Viewer’i indirmeniz için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp hızlıca ulaşabilirsiniz.

İndirmek İçin Buraya Tıkla.

AnyDesk

AnyDesk oldukça rahat ve kullanımı kolay olan ücretsiz bir uzaktan bağlantı yazılımıdır. AnyDesk Team Viewer den sonra gelen hızlı bir uzaktan bağlantı yazılımıdır. Herhangi bir ücret ödemeden kolayca karşı tarafa bağlanma imkanı sunuyor. Kullanmanızı tavsiye ederim. Hız olarak gayet güzel güvenilir bir programdır. Mobilden karşı tarafa bağlanıp yönetmenizi sağlayabiliyor. Lisans olayı yoktur ilerde ne olabilir bilemem. İndirmek için aşağıdaki bağlantıdan  kolayca ulaşabilirsiniz.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Alpemix

Alpemix Uzak bağlantı programında oldukça gayet iyi bir programdır. Kullanıcıları oldukça fazladır. Pek bilinmeyen ama çok amaçlı güvenilir hızlı bir programdır. Alpemix programınıda kullanabilirsiniz. Mobil’den indirip karşı tarafa bağlantı sağlayabilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki bağlantıdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

İndirmek için Buraya Tıklayın.

admin
Engin Denizler Gibi Ol.. Bir Taş Atmakla Bulanma...