Redmi Note 9 Downgrade Nasıl Yapılır ?

Redmi Note 9 Sürüm Nasıl Düşürülür ?

Redmi Note 9 Sürüm düşürmek için gerekli adımları dikkatilice okuyun. Öncelikle İşlem yapmadan önce Gerekli programları İndirin.

Mi Flash Pro İndirin. İndirmek İçin aşağıda verdiğim Linkten  Kolayca ulaşabilirsiniz.

Mi Flash Pro İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Mi Flash Pro İndirdikten Sonra Miui 12.04 Ota Yazılımına ihtiyacınız olacaktır. Eğer yazılım dosyası mevut değilse Aşağıdaki verdiğim linkten kolayca indirebilirsiniz.

Redmi Note 9 Miui V12.0.4 QJOMIXM OTA Yazılımını İndirmek için Buraya Tıklayın.     GLOBAL

Redmi Note 9 Miui V12.0.4.0.QJOEUXM OTA Yazılımını İndirmek için Buraya Tıklayın.       EEA

Redmi Note 9 Miui V12.0.4.0.QJOIDXM OTA Yazılımını İndirmek için Buraya Tıklayın.     Indonesia

Redmi Note 9 Miui V12.0.4.0.QJORUXM OTA Yazılımını İndirmek için Buraya Tıklayın.    Russia

Redmi Note 9 Miui V12.0.4.0.QJOINXM OTA Yazılımını İndirmek için Buraya Tıklayın.     India

Redmi Note 9 Miui V12.0.4.0.QJOCNXM OTA Yazılımını İndirmek için Buraya Tıklayın.    China

Redmi Note 9 Miui V12.0.4.0.QJOTRXM OTA Yazılımını İndirmek için Buraya Tıklayın.    Turkey

Rom dosyanızı seçin Yazılım kodları telefondaki kod ile aynı olmalıdır. Her kod bir ülkeye aittir Cihazın yazılım kodunu öğrenmek için Ayarlar – Telefon hakkında’dan bakabilirsiniz. Ve Uygun olanı indirin.

Mi Flash Pro İle Sürüm Düşürme

Cihazı Mi Assistant moduna alın buraya Dikkat edin Mi Assistant Fastboot modu değildir. Fastboot ile karıştırmayın Recoveryden ulaşabilirsiniz.

Mi Assistant Moduna aldıktan sonra Mi Flash Pro ile cihaz ile iletişime geçin. Recovey Moddan yazılım yükle yapın. Sizden dosya isteyecektir. İndirdiğimiz Rom dosyasını göstermeniz gerekiyor. İşlem Bittikten sonra cihazı resetleyin işlem bu kadar.

     Programsız Sürüm Düşürme

Rom dosyasını Telefonun hafızasına atın. Attıktan sonra Telefon Hakkında MIUI Sürümüne girin 5-6 defa MIUI sürümü yani 12 rakamına  5-6 defa ard arda  tıklayın ek seçenekler aktif olacaktır. Sol üst köşede 3 noktaya tıklayıp Güncelleme paketin seçine tıklayın. Telefona attığınız güncelleme dosyasını seçin ve başlatın. İşlem Bu kadar.

Açılmaz ise Recovery modunda Wpie yapın. Yazılım atmadan önce modelinizin doğru olduğuna emin olun. Cihazda oluşacak herhangi problemde sorumluluk size aittir. Denenmiş olumlu sonuç alınmış bir yöntemdir. Mi Flash Tool ile Mi Flash Pro aynı değildir Mi Flash Tool ile işlem yapmayın. Verdiğim Linkten Mi Flash Pro’yu kurun.  Açılması biraz uzun sürebilir. 5-12 dk arası bu süre içinde panik yapmayın eğer açılması uzun sürerse yaptığınız işlemlerde eksiklik yapmışsınızdır. Tekrardan söylediğim adımları takip ederek yazılım atabilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Takıldığınız yerleri yorum kısmına yazarsanız daha hızlı yardımcı olabiliriz.

admin
Engin Denizler Gibi Ol.. Bir Taş Atmakla Bulanma...